Chcemy lepszego, przyjaznego miasta i harmonijnego rozwoju zgodnego z potrzebami mieszkańców.

Koncert dla Elektrociepłowni Szombierki

24 czerwca 2015 admin 0 Comments

Wszystkich wspierających akcję „Nowe Życie dla EC Szombierki” mamy zaszczyt zaprosić na Koncert dla Elektrociepłowni Szombierki, który odbędzie się 28 czerwca o 18:00 (niedziela) na ul. Rycerskiej. Wstęp wolny.

W programie zagrają dla Państwa dwa zespoły:

INCLUZ

zespół młodych, ambitnych i pracowitych ludzi z Bytomia grających bluesa. Muzyka, którą prezentują, to zarówno klasyczne 12 taktowe kompozycje, jak również wzbogacone aranże sięgające stylistycznie do muzyki funkowej i rockowej lat 80tych. Ich materiał jest w zdecydowanej większości autorski, często okraszony zabawnymi tekstami. W całość wplatane są mniej popularne covery i aranżowane na swój własny sposób.
Wokalista zespołu, Arkadiusz Kuś, jest już dwukrotnym laureatem konkursu Rawy Blues na najlepszy tekst bluesowy: w 2011 za tekst „Gdy o siódmej rano wstałem” oraz w 2012 roku za tekst „Emigrant”.

ENIGMA REPREZENTANT

Skład Enigma jest to wspólne dzieło trzech MC Knopol, Merlin, KaWueL oraz wokalistki – Magdy. Skład oficjalnie powstał na początku 2007 roku. Ich cztery odmienne i różnorodne style w połączeniu z bitem dają specyficzny i charakterystyczny klimat. Reprezentanci Enigmy pochodzą z centrum Bytomia, gdzie na co dzień mieszkają, uczą się i pracują. Enigma w dużym stopniu współpracuje z ludźmi lokalnej sceny hip-hopowej, a także z wieloma producentami i wykonawcami z poza niej, wspólnie nagrywając kawałki i razem koncertując. Zdjęcia do ich najnowszego klipu z lekko nostalgicznym charakterem – „Cienka linia”, kręcono głównie w centrum Bytomia.

Podczas imprezy poznacie również historię Elekrociepłowni Szombierki, aktualny stan akcji „Nowe Życie dla EC Szombierki” oraz będziecie mogli podzielić z innymi bytomianami, swoimi pomysłami na wykorzystanie naszej Industrialnej Katedry, korzystając ze specjalnie w tym celu przygotowanego „Zwoju Kreatywnych Pomysłów dla EC Szombierki”.

Przewidujemy świetną zabawę w doskonałej oprawi muzycznej – ZA DARMO 😉

Imprezę wspierają lokale

  • Herbaciarnia „Herbata”, Rycerska 3
  • Restauracja „Wagon”, Rycerska 5
  • Pub na Rycerskiej, Rycerska 7

Komentarze

komentarzy

#EC Szombierki#Elektrociepłownia Szombierki#Rycerska

Previous Post

Next Post